وبلاگ

برشکاری آهن آلات با دستگاه لیزر

برشکاری آهن آلات با دستگاه لیزر در ضخامت های مختلف با دقت و کیفیت بالا در بازارآهن شادآباد با بهترین قیمت و تحویل به موقع در اسرع وقت توسط آیرون مارکت.

برشکاری آهن آلات با دستگاه لیزر

نمونه ای از برش ورق مبارکه برای تولید نم و درب ساختمان و حیاط
برشکاری آهن آلات با دستگاه لیزر

برشکاری آهن آلات با دستگاه لیزر

انواع برشکاری آهن آلات

آهن آلات را با راه های مختلف و دستگاه های گوناگون برش می دهند و همچنین بستگی به نوع و چگونگی برش از راه ها و دستگاه های مختلف استفاده می شود.

برای مثال برای برای برش لوله و بیشتر آهن های استوانه ای شکل از اره نواری استفاده می کنند این به این معنی نیست که برای برش آهن آلات های دیگر از این دستگاه استفاده نمی کنند.

مثالی دیگر از انواع برش ها می توانیم به برش ورق با دستگاه های مختلف برشکاری با دستگاه گیوتین یا قیچی یا CNC یا برش برقی و هوا گاز که یکی از آنها برشکاری آهن آلات بادستگاه لیزر می باشد که به طور مفصل راجعبه آن توضیح خواهیم داد.

دستگاه لیزر چیست؟

دستگاه لیزر دستگاهی است برای برشکاری آهن آلات در ضخامت های 0.8 تا 15 میل که به دلیل دقت بالا و تمیز بودن برش آن مورد استفاده قرار می گیرد که اندازه استاندارد آن ها معمولا 150*300 می باشد.

قیمت و اجرت برشکاری دستگاه لیزر

قیمت برشکاری و اجرت برشکاری دستگاه لیزر به عوامل مختلفی از جمله نوع نقشه که باید به صورت فابل اتوکد و همچنین ضخامت ورق مورد برش بستگی دارد.

برشکاری آهن آلات با دستگاه لیزر

برشکاری آهن آلات با دستگاه لیزر

برش با دستگاه لیزر در کار های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد که یکی از عمده ترین کارها برش درب حیاط می باشد که نمونه ای از برش دستگاه را در پایین برای شما به نمایش می گذاریم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *